مدل مانتو جدید

7 مدل مانتو مناسب خانم های شیکپوش

مدل مانتو جدید شیک
مدل مانتو جلو بسته اسپرت

مدلهای مانتو پاییزی جدید و شیک

7 مدل مانتو پاییزی جدید لباس شیک پوشیدن یعنی یکی از ساده ترین مسائلی که هر خانمی بهش فکر میکند و برای همه شرایط از نظر ما خانم ایرانی شایسته پوششی مد و زیبا هستند. بر حسب تمامی تغییراتی هم که در صنعت مد در دنیا بوجود آمده تغییرات بزرگی هم در دنیای مد زنان ایرانی هم اتفاق افتاده که زیباترین و برازنده ترین ها به نظر برسند.

طبیعی هم هست مراسم مختلفی که ما ایرانی ها داریم باید پوششی برازنده هم باید برای آن داشته باشند. ما هم برای امسال بهترین مدل مانتو پاییزه را در این مقله گرداوری کرده ایم تا بهترین را را پیش روی شما عزیزان گذاشته و انتخابی شایسته را داشته باشید. در ادامه همراه ما در مانتو سنتر باشید و برای انتخاب و تهیه هرکدام که مایل بودید میتوانید از گالری تصاوری بعد از بررسی با کارشناسان ما در ارتباط ابشید.

مانتویی مناسب محیط کار خانم های شیکپوش

یکی از نکاتی که هر بانوی عزیز برای لباسها و مانتوی پاییزی باید در نظر بگیرند بجز بحث جنس انتخاب مدلی مناسب برای مراسمی که در نظر گرفتند و یا محیط کاری است.  

نکته بعدی انتخاب مدلی مناسب شرایط کاری یا مراسمی است که مانتویی مناسب برای آن لازم دارید. گر فعلا هنوز در دسته مجردین قرا دارید لازم است مثل خانم های جا افتاده و مزدوج لباس هایی که آنها می پوشند شما هم بپوشید ؟ معمولا جواب این سوال بینن همه خانم ها به نه ختم میشود تعریف دریگری از پپوشش مثل مدل مانتو شلوار برازنده یک خانم جوان ، لباس کژوال مثل تک کت و شلوار که برای شیکپوش شدن هم زیبا دیده می شوید هم شیکپوش تر نه ؟

 

چه رنگی برای پاییز بپوشم

به نظرم رنگهای شاد برازنده نشان دهنده همخوانی با فصل هزاران رنگ پاییزی است. شما چووط رفکر میکنید به نظر شما رنگهای زنده مثل مدل که در تصویر میبینیدانتخابی زیبا برای این فصل نیستن ؟

مدلی دخترانه و کتی با قد متوسط تک دکمه و جلو بسته با سرآستین شیک و پیک طرحی جدید و زیبا با بهترین قیمت.

 

چه آرایشی برای مانتوی پاییزی خوبه

روز های سرد تر بزودی دارن میان پس باید بیشتر مراقب نوع آرایش و مخصوصا پوست صورت بود.  استفاده از کرم های مرطوب کننده همراه با سایر لوازم آرایشی که حس زنانگی را با رنگ لباستان آمیخته کند بین همه بانوان بوده و هست. آرایشی ملایم با رژ لب رنگی ساده همیشه انتخابی نهایی حتی برای همه مشکل پسند ها هم هست.

 

چه اکسسوری با مانتوی پاییزی ست کنیم

همراه داشتن وسایل همیشگی هر خانمی مخصوصا تو کیف با بند دوشی که مناسب روزهای بارانی و همراه با باد و سرما است به نظر میرسه مناسبترین اننتخاب باشه البته جدیدترین مدلها رو هم یمتونید از بخش کیف زنانه بیشتر ببینید. جنش چرم و نیم چرم معمولا دوام بالاتری نسبت به جنس های پارچه هم دارند و البته ست شدنی تر هم به نظر می رسند. 

در ادامه تصویر و ژورنالی از جدید ترین مدل جدید را بصورت تصاویر در اختیارتان قرار دادیم امیدواریم بهترین انتخاب را همراه با مانتوسنتر داشته باشید.

 

author-avatar

درباره مستر ریبوار

مستر ریبوار هستم سئو کار سایت فروشگاه پوشاک زنانه و لوازم آرایشی - مربی اینستاگرام مارکتینگ با دیدن دو محتوا از پیجم یکی از دوست جدید ریبوار میشی instagram.com/mrribvar کمتر از یکماه در اینستاگرام با استراتژی محتوایی مناسب - روشهای اختصاصی دوره طرحی شده م | اینستانورد - رعایت اصول دوره اختصاصی ریلز میلیونی | ریلز نورد 18000 مخاطب جذب ککرد. - کافیه تکنیکها و الگوریتم ریلز اینستاگرام رو بلد باشی - هم ترافیک بالا جذب میکنی هم فروش عالی رو تجربه خواهید کرد - https://instagram.com/mrribvar - https://mrribvar.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *