درباره مانتوسنتر

مانتوستر که تولدش با جرقه‌ی اولین تصمیمم در مجتمع خورشید زریوار ایجاد شده بود تا به امروز که در دو خط موازی فروش حضوری و اینترنتی فعالیت دارد، فراز و نشیب‌های زیادی رو در خاطراتش به ثبت رسونده و هرروز که میگذره، یک تجربه و خاطره جدید در دل ما و مانتوسنتر اضافه میشه.

از دوستان و همراهانی که از روزهای دور تا به امروز با حضور و یا قطع همکاریشون به رشد مجموعه کمک کردند هم کمال تشکر رو دارم و به وجود تمام این عزیزان در زندگیم افتخار می‌کنم؛ که اگه این افراد و زحماتشون نبود، امروز وجود مانتو سنتر هم امکان پذیر نبود. تمام هدفم در این راه، برداشتن باری هرچند کوچک در کارآفرینی و کمک به کولبران عزیز وطنم بود که می‌خواستم رویای کودکیم رو به واقعیت منجر کنم و وظیفه انسانیم رو در حد توانم انجام بدم.

به امید روزی که جشن تولد نتیجه و نبیره مانتو سنتر رو با تمام مردم سرزمینم جشن بگیرم و به تماشای مردمی بشینم که به جای کولبری، بقچه شادی، رفاه و آرامش رو با افتخار به دوش میکشند.

centermanto team
اعضای مانتو سنتر

پرسنل مانتوسنتر

مدیریت فروشگاه مانتوسنتر

اقبال نیکروا مدیریت این مجموعه را برعهده دارند و با بیش از 15 سال سابقه کار مدیریت فروشگاه حضوری را دارند. آقای نیک رو با نگاهی آینده نگرانه، فروشگاه آنلاین و حضوری را به سمت رشد و توسعه پایدار هدایت می کنند. از اهداف ایشان می توان به تاسیس تولیدی پوشاک زنانه ، اشتغال زایی باری نسل جوان در حوزه لباس زنانه و مانتو و ارائه خدمات بهتر اشاره کرد.

مدیر عامل مانتوسنتر

کاروس خسروی مدیر عامل و مدیر تولید محتوا مانتوسنتر (امور مربوط به عکاسی و تصویر برداری و ادیت و تدوین فیلم برای بخش آنلاین و حضوری مانتوسنتر) را انجام میدهند. با ساخت محتوا های با کیفیت و کیفیت بالا در رشد و ارتقای مانتو سنتر نقش مهمی دارند.
 
هدف من و همسرم داشتن یک کسب و کار روبه رشد و پایدار هستش که بتوانیم نقشی در اشتغال زایی جامعه ایفا کنیم. هدف شخصی من ارائە ی محتوا های ارزشمند و داشتن سبکی خاص و یونیک برای مانتو سنتر هست که مخاطب با دیدن عکس و ویدیو های محصولات تمام سوالاتی که در ذهن دارد رفع شود.

مدیر دیجیتال مارکتینگ

ریبوار عزیزنژاد با به نام شناخته شده “مستر ریبوار” در سوشیال مدیا و اینترنت هستم. مدت 3 سال افتخار همکاری با مجموعه فروشگاه آنلاین و حضوری مانتوسنتر را بعنوان یک مدیر اجرایی در بخش های مختلف را داشته ام.

از جمله خدمات انجام شده ، طراحی و سئو سایت فروشگاه، مدیریت تیم تولید محتوا آنلاین، مشاوره کسبوکار آنلاین، مدیریت کوچینگ اینستاگرام، آموزش ادمین انتشار محتوا، اموزش ادمین فروش انلاین، برنامه ریزی محتوایی سوشیال مدیا، برنامه ریزی استراتژی محتوایی در این مجموعه بوده است.