تماس با فروشگاه اینترنتی مانتوسنتر

ارتباط با فروشگاه و کارشناس فروش فروشگاه اینترنتی مانتوسنتر

فروشگاه اینترنتی مانتوسنتر با سابقه درخشان و طولانی مدت در عرضه انواع لباس های زنانه و شیک و انواع مدل مانتو زنانه از جمله فروشگاه های معتبر بصورت حضوری در بانه است. خوشبختانه خضور فعال و پویای این فروشگاه در زمینه مدل های جدید لباس زنانه با کیفیت با استقبال گرم مشتریان در اقصا نقاط کشور عزیزمان ایران شده است. یکی از اولویت های ما در مجموعه پوشاک زنانه مانتو سنتر کیفیت عالی بهمراه دوام پارچه لباس ها ی عرضه شده به مشتریان در طولانی مدت بوده است.

از جمله مزایایی که در خرید شما از مانتوسنتر چه در سایت یا پیج خرید اینترنتی مانتو اینستاگرام و کانال تلگرام مانتو نقش بسزایی ایفا میکند می توانیم به قیمت عالی انواع مانتو زنانه ، کیفیت عالی پوشاک زنانه و دوخت خیلی مناسب با پارچه های معتبر را نام ببریم که همین امر باعث ایجاد حس رضایت خرید در بسیاری از مشتریان ما نیز شده است.

جهت ارتباط هرچه نزدیکتر با همکاران و کارشناسان مجموعه ما می توانید از شماره های تماس موجود در همین بخش استفاده کرده و یا بصورت آنلاین از طریق پیام رسان های تلگرام یا واتساپ با ما در اتباط باشید. سیستم همکاری در فرو ما نیز در حال توسعه بوده و برای افزایش سطح همکاری خود با سایر شهرها در تایید و صلاح دید مدیریت مانتو سنتر از طریق فرم تماس با ما رزومهع فعالیت خود را ارسال بفرمایید تا در اسرع وقت بررسی و با شما هماهنگی های لازمه را به عمل بیاوریم

ارتباط با ما

دفتر مدیریت  : 08734235953

09917511765 – مدیریت فروشگاه : eghbalnikrava@

09039111054  – کارشناس فروش : mantocenteradmin1@

آدرس خرید حضوری

بانه ، بلوار سقز ، جنب بانک کشاورزی ، روبروی پاساژ قصر مادر ، فروشگاه مانتوسنتر

تماس با مانتوسنتر