30 مدل از بهترین مانتوهای تابستانه شیک مناسب

sadaf ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
مدل مانتو تابستانه شیک مناسب

در استایل زیبایی و جذابیت همیشه حرف اول را می زند. اما در تابستان این مسئله کمی فرق می کند و لباس باید در عین زیبایی کولر دار هم باشد که تو گرمای زیاد تابستان بشه دوام آورد. ملاک های مختلفی مثل خنک و سبک بودن، دوام و عمر بالا، ضد حساسیت و … همه موجب شدند که خرید و انتخاب مانتو تابستانه سخت و سخت تر بشود. به همین دلیل باید با دقت زیاد و با توجه به چند نکته خیلی مهم، یک خرید تابستانه درست داشته باشیم.

مدل مانتو نخی تابستانی دخترانه

مدل مانتو نخی تابستانی دخترانه در مانتوسنتر

مدل مانتو تابستانی اسپرت

مدل مانتو تابستانی اسپرت در مانتوسنتر

مانتو تابستانه خنک

همه درمورد تاثیر زیاد پارچه چه در خنک و ضد حساسیت بودن و چه در تنخور جذاب و ظاهر زیبا می دانیم و به همین خاطر است که اولین و مهمترین معیار انتخاب مانتو تابستانه پارچه مدل است. جنس های مختلفی از نظیر لنین، کتان، حریر، ابروبادی، کرسپو، بیسان و … می توانند بهترین گزینه برای تابستان باشند اما اگر به دنبال پارچه ای همه چی تمام و فوق العاده می گردید، الیاف نخی همه این ویژگی ها را دارند.

مدل مانتو تابستانی کوتاه

مدل مانتو تابستانی کوتاه در سایت مانتوسنتر

مدل مانتو تابستانی دخترانه

مدل مانتو تابستانی دخترانه در مانتوسنتر

رنگ های روشن

لباسی که می پوشیم باید فضای تنفسی پوست را حفظ کند، که تبادل گرمایشی صورت گیرد و در نتیجه بدن ما خنک بماند. با وجود اینکه رنگ های تیره به ویژه رنگ مشکی از جذاب ترین رنگ ها برای لباس هستند اما به دلیل اینکه نور خورشید را مستقیم جذب می کنند انتخاب عاقلانه ای برای فصل گرما نیستند. رنگ های روشنی مانند صورتی، آبی، مغز پسته ای، گلبهی و یاسی ضمن خنک بودن طراوت پوست را حفظ می کنند و شادابی روحیه را هم به همراه دارند.

مدل مانتو تابستانی اسپرت

مدل مانتو تابستانی اسپرت در مانتوسنتر

مدل مانتو دخترانه جلو باز

مدل مانتو دخترانه جلو باز در سایت مانتوسنتر

مانتو جلو باز تابستانی

مانتو جلو باز تابستانی در سایت مانتوسنتر

خرید مدل مانتو تابستانه شیک مناسب از سایت مانتوسنتر

تا حد امکان سعی کنید مانتو هایی با رنگ روشن خریداری کنید و اگر به مکان های رسمی می روید و رنگ های جیغ به کار نمی آید، می توانید از رنگ های خنثی مثل کرمی، سفید و قهوه ای روشن استفاده کنید. همچنین اصلا مانتوهایی با الیاف مصنوعی و پلاستیکی نخرید. شما می توانید جذاب ترین مانتو ها را که از الیاف نخی و کتانی دوخته شده اند با بهترین قیمت و کیفیت فوق العاده عالی از سایت مانتوسنتر سفارش دهید و استایل تابستانه ای جذاب و خیره کننده داشته باشید.

مدل مانتو تابستانی کوتاه جلو باز

مدل مانتو تابستانی کوتاه جلو باز در مانتوسنتر

مدل مانتو تابستانی 1401

مدل مانتو تابستانی 1401 در مانتوسنتر

مدل مانتو بلند جلو باز

مدل مانتو بلند جلو باز در سایت مانتوسنتر

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.