مدل مانتو دخترانه

خرید مانتو اینترنتی دخترانه

مانتو اسپرت دخترانه

امروزه یکی از نیازهای اساسی دختر خانم های در خرید مانتو اینترنتی مدل هایی را بیشتر انتخاب میکنند که مانتو مد روز برای دختران مورد مهمی است چون جذابیت و نوع تنخور و ایستادن آن در بدن زیبایی ظاهری  تاثیر بسزایی دارد. ما هم در مانتو سنتر راهنمایی های لازم برای شما دخنر خانم ها قرار دادیم تا شما با اعتماد به نفس بالا سر بالا با انتخاب بهترین مدل مانتو دخترانه به بیرون بروید. ااگر عیب هایی در انتخاب مانتو و نوع صورت و رنگ پوست خود را تشخیص دهید می توانید شیکپوشی خود را در کمترین زمان تغییر دهید و با تیپی منحصر به فرد رو به رو شوید. پس با ما همراه باشید و جدیدترین مدل مانتو های دخترانه اسپرت و عروسکی را خانواده مانتوسنتر تجربه کنید.

چطور مانتو دخترانه انتخاب کنیم

مدل جدید مانتوی دخترانه

انتخاب مدل مانتو با توجه به اندام و قد

خانم های قد کوتاه و قد و ریز اندام: برای شما عزیزان مورد هایی مورد نظرمان گرفته ایم مثل: از پوشیدن مانتو های گشاد و دامن کلوش خود داری کنید مدل های کوتاه  بر روی زانو با تنخور چسپیده برای شما گزینه ی ایده الی است و با مانتو های بلند می توانید قد خود را در نظر دیگران کوتاه تر جلوه دهید.

خرید مانتو اینترنتی دخترانه

(خرید مانتو اینترنتی دخترانه)

بریم پیش خانم های قد بلند: خانم های قد بلند از لباس های رنگی رنگی استفاده کنند چرا؟چون پوشیدن مانتو شلوار با رنگ های متفاوت میتوان قد قامت شما را متناسب تر نشان دهند و می توانید با کفش های رنگی قد قامت خود را نشان دهید و از مانتو های زیادی کوتاه خودداری کنید زیرا پوشیدن چنین لباس یا مانتو هایی قد شما را کوتاه تر به نظر می رساند و مورد اخری که هست به خانم های خوش فرم از پوشیدن مانتو های بدن نما و کمر دار توجه بیشتری کنید  چون از دیده شدن قدتان دوری می کند.

مدل مانتو پاییزه

مدل مانتو پاییزه مختص به قد بلند:

بریم سراغ خانم های چاق و درشت اندام: این خانم هایی که تو پر هستند اصلا نگران چاقیشان نباشندزیرا فقط راه چاره شما فقط پیش ماست.

  • 1: از مانتو های کشی و کمر های کشی استفاده نکنیدچون اصلا مناسب نیست
  • 2:سعی کنید از مانتو هایی که از خطوط عمودی برخوردارند استفاده کنید
  • 3:و از مانتو هایی که خطوط شان به  صورت افقیست استفاده نکنید چون عرض بدن شما و چاقی شما را بیشتر نشان می دهد
  • 4: و مانتو هایی که جیبشان در کناره های شکم است نپوشی سعی کنید مانتو هایی بپوشید که در کناره های ان شکاف وجود داشته باشه چون این مدل پهلو هایتان را محو می کند.
مانتو دخترانه پاییزه

مانتو دخترانه پاییزه مختص افراد توپر

مانتو پاییزه چی بپوشیم؟

فصل پاییز برای یک خانم مانتو سنتری تیپ خاص خودش را دارد برای فصل پاییز خانم ها بیشتر از بارانی یا مدل مانتو پاییزه زنانه می پوشند و در نهایت به سلیقه ی خود یک  تیپ منحصر به فرد رقم می زند. انتخاب مانتو های پاییزه ی خوش رنگ و پر تنوع در این روزگار با رو به رو شدن گرانی پوشاک کار سختی است. مانتو زرد مایل به نارنجی برای کسانی که به این رنگ تنازهای این رنگ مشکلی ندارند انتخابی شایسته و منطبق با رنگ طبیعت هزار نقش پاییز است تداعی کننده روز های دوستانه بارانی که ترند قابل ملاحظه ای برای شما شیک پوشان مانتو سنتری به شمار می رود. رنگ زرد یا همان نارنجی همیشه پر استقبال است ودر پاییز علاقه بیشتر می شود.

 

جدیدترین مدل مانتو پاییزه

انتخاب مدل مانتو با توجه به رنگ پوست…. در نظر گرفتن انتخاب رنگ مناسب برای لباس می شود تا زیبا تر و خوش هیکل تر به نظر بیایید. 1 رنگ پوست معمولی : این خانم ها می توانند از هر رنگ مانتویی استفاده کنند هر دو رنگ تیره و روشن  با این پوست همخوانی دارد معمولا این خانم ها دسته ای از خوش شانس ها نامیده می شوند

مانتو دخترانه

مانتو دخترانه پاییزه

2:رنگ پوست تیره خانم های مانتو سنتری عزیز فکر نکنید شما هم جز خوش شانس ها نباشید تا وقتی که شما همراه ما هستید جز بهترینا محسوب میشید: خانم هایی که پوست تیره دارند برای اینکه بتوانند نشاط و شادابی به چهره خود ببخشند باید از رنگ های روشن در پوشش  خوداستفاده کنند این خانم ها بهتر است از رنگ های سفید آبی روشن،طوسی روشن،بژو صورتی انتخاب کنید

مانتو دخترانه پاییزه

مانتو دخترانه پاییزه مانتو سنتر

3:رنگ پوست روشن: رنگ هایی مناسب این گروه که با رنگ پوستشان تضاد داشته باشد. این خانم ها بهتر است از رنگ های آبی ملایم،آبی سیر، قهوه ای و بژ استفاده کنند و رنگ هایی مثل قرمز،زرد،نارنجی،سفید،ارغوانی،صورتی پرهیزکنند.

مانتو دخترانه پاییزه

مانتو دخترانه پاییزه مانتو سنتر

ست کردن مانتو و شال

خانم های شیکپوش عزیزرنگ های معمول در فصل پاییز عبارتنداز: شتری،خردلی،خاکستری،آبی،سبززیتونی،پرتغالی،ارغوانی و… اولین نکته ای که باید هنگام خرید مانتوی پاییزی دقت کنید،جنس خود مانتو پاییزی است.جنس مانتو پاییزی باید به گونه ای باشد که خود شما خانم عزیز احساس گرما و راحتی کنید و از هوای بارانی و سرد در امان باشیدبه خاطر همین جنس مانتو تاثیر بسزایی دارد جنس مانتو می تواند کتان باشدو هم پشم و خیلی از جنس های دیگر انتخاب اجناس بستگی به سلیقه ی شما دارد.

به خاطر بارش فراوان در این فصل بهتر است جنسی انتخاب کنیدکه سریع آب باران را به خود جذب نکند زیرا در صورت جذب آب باران احساس سرما خواهید کرد و حتی شاید دچار سرما خوردگی شوید.اگر مدل مانتوی طرح دار را برای فصل پاییز انتخاب کردیدبهتر از کیف و کفش و همچنین شلوار و شال خود را ساده و تک رنگ انتخاب کنید تا شلوغ دیده نشوید.ولی اگر طرح ساده ای را برای مانتو انتخاب کردید می توانید شال و کیف خود را طرح دار انتخاب نمایید.

مانتو دخترانه پاییزه

مانتو دخترانه پاییزه مانتو سنتر

 

مانتو دخترانه پاییزه

مانتو دخترانه پاییزه مانتو سنتر

مانتو اسپرت دخترانه بلند

مانتو اسپرت دخترانه مدل1400موجود در مانتو سنتر

 

مدل مانتو هودی دخترانه کوتاه

مانتو هودی اسپرت دخترانه موجود در فروشگاه مانتو سنتر

 

مدل پالتو شیک اسپرت دخترانه

پالتو پشمی شیک اسپرت دخترانه موجود در فروشگاه مانتو سنتر

 

مانتو اسپرت دخترانه

مانتو اسپرت دخترانه شیک بلند و زیپ دار

 

مانتو کوتاه دخترانه

مانتو کوتاه دخترانه با بهترین قیمت

 

مدل مانتو اسپرت دیور دورو

مدل مانتو اسپرت دیور دورو

 

مدل مانتو اسپرت دخترانه دورو

مدل مانتو اسپرت دخترانه دورو در سایت اینترنتی مانتوسنتر

 

مدل مانتو جدید کوتاه

مدل مانتو جدید کوتاه با تنخور شیک

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.