مدل مانتو جدید

جدیدترین مدل مانتو تابستانی دخترانه و زنانه

جدیدترین مدل مانتو تابستانی دخترانه و زنانه

مانتو تابستانه زنانه

از انواع مدل مانتو جدید است که در فصل تابستان خیلی مورد توجه قرار می گیرد. این مانتوها در انواع طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شوند و تمام سلایق رو در بر می گیرد. اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که میخواهید مانتو تابستانی زیبا همراه با استایلی به روز داشته باشید. بهتر است در ادامه این مطلب از مجله مد لباس زنانه در سایت مانتو سنتر همراه ما باشید. در ادامه این مطلب ما جدیدترین انواع مدل های مانتو تابستانی زنانه و دخترانه 2022 در مدل های شیک و زیبا قرار داده ایم. برای مشاهده انواع مانتو تابستانی زنانه و دخترانه با ما همراه باشید.

مدل مانتو تابستانی امسال

مدل مانتو تابستانی امسال در مانتوسنتر

راهنمای خرید مانتو

خرید مانتو تابستانه با فرا رسیدن فصل گرما به یکی از مهمترین لباس هایی تبدیل می شود که خانم ها به دنبال خرید آن هستند. در این فصل بیش از فصل های دیگر باید حواستان به انتخاب هایتان باشد؛ گرمی شوخی ندارد. میتواند یک روز عالی و پر کار شما را به راحتی خراب کند. پس بهتر است نکاتی را در هنگام خرید مانتو تابستانی رعایت کنید. تا در این فصل با مشکل مواجه نشوید.

یکی از مهمترین مسائل هنگام خرید مانتو تابستانی جنس آن است. خرید مانتوهایی با جنس پلاستیک و الیاف شیمیایی اصلا مناسب فصل تابستانی نبوده و می تواند مشکلات زیادی را به دنبال داشته باشد. مانتو تابستانی که از جنس نخ و حریر است هوا به راحتی از بین تاروپود آن جابه جا شده و در واقع خنک تر می باشد.

مدل مانتو تابستانی با پارچه نخی

مدل مانتو تابستانی با پارچه نخی در مانتوسنتر


مدل مانتو تابستانی حریر

مدل مانتو تابستانی حریر در مانتوسنتر

تابستان فصل رنگ های زنده و شاد است. همه ما میدانیم پوشیدن لباس های تیره در این فصل باعث جذب بیشتر آفتاب شده و در نهایت گرما را افزایش می دهد. پس بهتر است مانتو تابستانی که انتخاب می کنید تیره نباشد. شاید شما اهل ریسک در استایل تان نباشید و رنگ های زرد، صورتی و … استفاده نکنید. برای شما رنگ های کرم، طوسی روشن و سفید بهترین گزینه برای مانتو هستند. این رنگ های خنثی علاوه بر اینکه شما را در برابر گرما حفظ میکنند. ست کردن را هم برای شما آسانتر میکنند.

مدل مانتو تابستانی اسپرت

مدل مانتو تابستانی اسپرت در مانتوسنتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *