فرم استخدام در مانتوسنتر

مشخصات فردی

نام و نام خانودگی(ضروری)
وضعیت تاهل(ضروری)

سوابق کاری شما

در کدام بخش از مانتوسنتر دوست دارید استخدام شوید(ضروری)

میزان آشنایی با کامپیوتر، نرم افزار و شبکه های اجتماعی

اینستاگرام(ضروری)
آفیس شامل Word، Excel(ضروری)
شبکه های اجتماعی(ضروری)
طراحی و ادیت ویدئیو(ضروری)

اهداف شما از استخدام

نحوه استخدم

  1. نحوه ثبت نام و استخدام در این مجموعه با پر کردن فرم انتهای همین برگه و انجام یک مصاحبه حضوری با مدیریت مجموعه جناب آقای نیکروا خواهد بود.
    میزان دستمزد : حقوق و مزایای افراد استخدام شده در این فروشگاه بر حسب توافق کارفرما و شما خواهد بود.
  2. زمان کار در مجموعه : مدت زمان مورد نیاز برای کار در این مجموعه بسته به شغل انتخابی متغیر بوده اما از یک شیفت کاری الی دو شیف است.
  3. بیمه کارکنان : با هدف ایجاد امنیت شغلی برای افراد استخدام شده نیز بیمه مشاغل تامین اجتماعی نیز در نظر گرفته و انجام خواهد شد.
  4. کارهای محوله : چارت تمامی کار هایی که محول خواهند شد در اختیار کارمندان قرار داده می شود.
  5. نمونه کار درخواستی : بر اساس شغل انتخابی از شما نمونه کار و یا سوابق شعلی هم درخواست خواهد شد.
اعضا تولید محتوا مانتوسنتر

استخدام در مانتوسنتر

فروشگاه آنلاین و حضوری مانتوسنتر با ارائه انواع لباس های بروز و استایل شیک زنانه جهت خرید مانتو زنانه و دخترانه در خدمت تمامی مشتریان عزیز از سراسر ایران هستیم. یکی از اهداف ما در این مجوعه کمک به اشتغال زایی و کمک به طیف وسیعی از افراد جوان جهت ارائه خدمات یونیک به مشتریان از سراسر ایران است. البته مبنای این اهداف ما نیز کمک به فرهنگ سازی کار گروهی در یک تیم تولید محتوا فروشگاه آنلاین نیز هست.

در همین راستا مجموعه مانتوسنتر برای افرادی که مایل به همکاری در این مجموعه باشند در زمینه های شغلی ذیل قصد استخدام نیروی کار جدید را داریم. نیروهای کاری مورد نیاز ما در فروشگاه آنلاین عبارت اند از : تدوینگر ویدئو و تصاویر ، مانکن ، ادمین تولید محتوا سایت و سوشیال مدیا ( اینستاگرام ، تلگرام ، یوتیوب ) ، نیوری کار جهت بسته بندی و ارسال محصولات ، فروشنده در بخش فروشگاه حضوری و آنلاین می باشند.

استخدام تدوینگر

در مجموعه خود یک تدوینگر ماهر در زمینه ادیت ویدئو و تصاویر جهت خلق محتوا نقش پررنگ و بسزایی را ایفا میکند. به همین دلیل نیز قصد استخدام فرد خلاق و با مهارت مورد نیاز در ابزار هایی مانند ادوب پریمیر ، فوتوشاپ ، ویندوز و در بخش موبایلی نیز کار با اپلیکیشن های اینشات یا کاین مستر داریم.