Uncategorized @fa

مدل مانتو تابستانه سایز بزرگ

مدل مانتو تابستانه سایز بزرگ

همه ما دوست داریم که ظاهری جذاب و استایلی شیک داشته باشیم؛ این برای همه خانم ها بدون استثنا صدق می کند. حتی برای خانم هایی که اندام درشتی دارند و به عبارتی پلاس سایز و یا سایز بزرگ هستند. هر چند یکی از دغدغه های این دسته از خانوم های خوشگل این است که باورد دارند بخاطر سایز خود نمی توانند استایل خوبی داشته باشند که کاملا در اشتباه هستند. خوش استایلی هیچ ربطی به لاغر بودن یا چاق بودن ندارد. شما خانم های سایز بزرگ هم می توانید خوش استایل و شیک پوش باشید تنها لازم است که چند نکته ساده را در پوشش خود رعایت کنید که در ادامه با چند مورد آشنا می شویم.

مدل مانتو سایز بزرگ جدید

مدل مانتو سایز بزرگ جدید در سایت مانتوسنتر

مدل مانتو سایز بزرگ شیک

مدل مانتو سایز بزرگ شیک در مانتوسنتر

رنگ های تیره

جالب است بدانید که رنگ های روشن خاصیت برجسته سازی و رنگ های تیره خاصیت پوشانندگی دارند و این در داشتن یک استایل ایده آل خیلی تاثیر گذار است. رنگ های تیره و مات انعکاس نور کمتری دارند در نتیجه اندام شما را از اندازه معمولی کوچک تر نشان می دهند. علاوه بر این این طیف رنگی به ویژه رنگ مشکی برای هر زمان و هر مکانی مناسب و قابل استفاده است. برای مثال اگر شما پایین تنه درشتی دارید از شلوار یا دامن هایی با رنگ تیره استفاده کنید و برای رعایت تناسب و هارمونی در تیپ خود از شومیز یا پیراهن های روشن برای بالا تنه خود استفاده کنید.

مدل مانتو سایز بزرگ مشکی

مدل مانتو سایز بزرگ مشکی در مانتوسنتر

مدل مانتو سایز بزرگ جلو بسته

مدل مانتو سایز بزرگ جلو بسته در مانتوسنتر

مدل مانتو سایز بزرگ ۱۴۰۱

مدل مانتو سایز بزرگ ۱۴۰۱ در مانتوسنتر

لباس سرهمی

یکی از بهترین مدل ها برای خانم های پلاس لباس های سرهمی هستند که به ویژه برای خانم های قد بلند استایل خیلی مناسبی به شمار می آید. این مدل ها چون دست و پا گیر هم نیستند و به راحتی با هر چیزی ست می شوند برای تیپ روزانه بهترین انتخاب به حساب می آیند.

سرهمی مجلسی سایز بزرگ

سرهمی مجلسی سایز بزرگ در مانتوسنتر

دامن های بلند

توجه داشته باشید که از دامن های خیلی بلند و گشاد استفاده نکنید چون ممکن است جذابیت ظاهری شما رو از بین ببرند. اما اگر قد بلندی دارید و به دامن علاقمند هستید دامن یا مانتو دامنی های کلوش گزینه فوق العاده شیکی برای شما هستند.

مانتو کلوش سایز بزرگ

مانتو کلوش سایز بزرگ در سایت مانتوسنتر

مانتو کلوش مجلسی

مانتو کلوش مجلسی در سایت مانتوسنتر

طرح های ریز یا عمودی

مانتو یا به کل لباس هایی که طرح های عمودی یعنی راه راه عمودی هستند اندام را کشیده تر و لاغر تر نشان می دهند و در عین حال زیبایی خاصی به فرد نیز می دهند. لباس هایی که طرح های بزرگی دارند معمولا اندام را درشت تر جلوه می دهند پس برای خانم های پلاس سایز و یا سایز بزرگ بهترین انتخاب مانتو هایی با طرح های ریز است.

مدل مانتو سایز بزرگ ابروبادی

مدل مانتو سایز بزرگ ابروبادی در مانتوسنتر

مانتو سایز بزرگ مجلسی

مانتو سایز بزرگ مجلسی در مانتوسنتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *