جدید ترین مدلهای مانتو تابستانه دخترانه

superadmin ۱۴۰۱/۰۱/۲۳
جدید ترین مدلهای مانتو تابستانه دخترانه

[vc_row][vc_column][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

همه ما خانم ها میدونیم که با اومدن تابستون و گرما انتخاب جدیدترین مدل مانتو دخترانه تابستانی هم سخت تر میشه. آخه خب تو گرما نه تنها مدل مانتو دخترانه و ظاهر مانتو مهمه که جذاب باشه و تنخور شیکی داشته باشه، حائز اهمیته که تو تن راحت و جنس خنکی داشته باشه که ما رو تو گرمای طاقت فرسای روزای تابستون همراهی کنه. یکی از فاکتور هایی که تو انتخاب مانتو مناسب و ایده‌آل تابستان خیلی اهمیت داره جنس مانتو است.


شاید خیلی هاتون بدونید که وجود الیاف طبیعی در پارچه مانتو از شاخص های اصلی و اساسی یک پارچه ایده‌آل برای ماه های گرم سال است. شاید بعضی هاتونم ندونید و الان با خودتون بگید، چرا مگه چه تاثیری داره؟ مزیتی که پارچه‌ی مانتو با الیاف طبیعی نسبت به پارچه با الیاف مصنوعی داره اینه که از عرق کردن و بو گرفتن بدن جلوگیری میکنه که مسلما ویژگی است که همه ما خانم ها برای یک مانتو تابستانه مناسب در نظر داریم.

[/vc_column_text][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

مدل مانتو حریر بلند

من خودم با فکر کردن به مانتو مناسب تابستون اولین پارچه مناسب که به ذهنم خطور میکنه پارچه حریر است. این جنس از معروف ترین جنس هاست که نه تنها در مانتو کاربرد زیادی داره بلکه برای شومیز و پیراهن های مجلسی هم خیلی پر استفاده است. این پارچه، همونطور که شاید خیلیاتون بدونید، بسیار نازک و سبکه و لطافت بالایی داره و تو تن هم خیلی قشنگه. خلاصه بگم جزو بهترین پارچه ها برای روزای گرم ساله.

[/vc_column_text][vc_gallery interval=”3″ images=”12010,12011,12012,12013,12014″ img_size=”full”][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

مدل مانتو ابروبادی جدید

شاید خیلی هاتون با شنیدن کلمه ابروبادی، یاد یه نوع طرح رنگ بیافتید که بهش ماربل هم میگن ولی این ابروبادی با اون ابروبادی خیلی فرق داره😊. پارچه ابروبادی بسیار خنک و نازک است و بافت نرمی داره برای همین از بهترین گزینه ها برای فصل های گرم سال است. همچنین این پارچه بخاطر اینکه تن پوش خیلی خوبی داره و قیمتش هم مناسبه بسیار پرطرفداره.

مدل مانتو ابروبادی کوتاه

مدل مانتو ابروبادی کوتاه در سایت مانتوسنتر

[/vc_column_text][vc_gallery interval=”3″ images=”12017,12018″ img_size=”full”][vc_single_image image=”12015″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”center” parallax_scroll=”no” woodmart_inline=”no”][vc_gallery interval=”3″ images=”12019,12020,12021″ img_size=”full”][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

مانتو کرسپو خامه دوزی

یکی دیگه از جنس هایی که برای تابستان به شما مانتوسنتری های عزیز پیشنهاد میکنم، کرسپو. پارچه کرسپو بسیار لطیف و خنک است و خوبی دیگری که داره اینه که رنگش ثابته. یکی از طرح هایی که خیلی با پارچه های کرسپو میبینیم و امسال خیلی ترند شده، خامه دوزی است که در سایت مانتوسنتر هم جذابترین مدل ها رو براتون گذاشتیم.

مدل مانتو با پارچه کرسپو خامه دوزی شده

مدل مانتو با پارچه کرسپو خامه دوزی شده در مانتوسنتر

مانتو تابستانی خامه دوزی

مانتو تابستانی خامه دوزی در مانتوسنتر

مانتو کرسپو خامه دوزی شده

مانتو کرسپو خامه دوزی شده در مانتوسنتر

مدل مانتوی کرسپو خامه دوزی شده

مدل مانتوی کرسپو خامه دوزی شده در مانتوسنتر

[/vc_column_text][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

مدل مانتو تابستانه با پارچه بابوس

بریم سراغ پارچه بابوس که مورد علاقه خودمه. این پارچه کلی خوبی داره!! اولا اینکه خیلی سبک، خنک، راحت، نرمه و از لطافت بالایی برخورداره با این وجود خیلی کم چروک میشه. تازه مزیت دیگری که داره اینه که با شستن رنگش تغییر نمیکنه و آب هم نمیره؛ دیگه چی از این بهتر!!

[/vc_column_text][vc_gallery interval=”3″ images=”12028,12029,12030,12031″ img_size=”full”][vc_gallery interval=”3″ images=”12032,12033,12034,12035,12036,12037,12038″ img_size=”full”][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

امیدوارم که این مطلب براتون مفید بوده باشه. ممنون از اینکه وقت گذاشتید:) یادتون نره حتما نظرتون رو هم برامون تو قسمت کامنت بنویسید!!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.