مدل مانتو

مانتو جدید تابستانی ۹۹

مانتو جدید تابستانی ۹۹

مییدونم که شما مانتوسنتری های عزیز  وقتی میخواید مانتو تابستانی جذاب بخرید زودی میرید سرچ میکنید یا از فروشنده سوال میکنید که سال های قبل مثل سال 99 چه  مدل مانتو های خیلی پرطرفدار و  پر فروش  بوده ، یا چه رنگ های خیلی پر فروش بوده که شما هم برید این مدل مانتو جدید تابستانی رو خریداری کنید یا از این مانتو ها با پارچه نخی  ایده بگیرید. در اخر بتونیدید یه چیز شیک و جذاب که مناسب این گرما هم باشه با مدلی جذاب و شیک خریداری کنید. پس همراه ما باشید که میخوام سراغ مانتو های پرفروش سال 99 مانتو سنتر بریم.

مانتو تابستانی جدید

مانتو تابستانی جدید قیمت مناسب

مدل جدید مانتو سال 99

هر سال در ماه دسامبر شرکت های بزرگی که در زمینه مد و پوشاک فعالیت میکنند،طبق اتفاقاتی که در زمانی خاص بر سر فرهنگ جهانی رخ می دهد رنگ های جذابی رو برای رنگ سال انتخاب میکنند. که در سال 99 شرکت آمریکایی پنتون این کار رو بر عهده گرفت و در 4 دسامبر سال ۲۰۲۰ رنگ سال جذابی رو انتخاب کرد. خوب حالا بنظرتون در سال 99 چه اتفاقات مهمی بر سر فرهنگ جهانی رخ داده بود؟و متناسب با اون چه رنگی رو انتخاب کردند؟ در سال 99 فرهنگ جهانی روی محیط زیست و اقیانوس ها تاکید خیلی زیادی داشتند. چون در این سال ما انسان ها با فعالیت های مخربی که روی طبیعت انجام داده بودیم در حال نابودی طبیعت بودیم. پس شرکت پنتون تصمیم گرفت و این تراژدی غمگین رو سر لوحه کار خود قرار داد. و رنگ آبی کلاسیک رو برای سال  99 انتخاب کرد.

رنگ آبی برگرفته از اعماق دریا و اقیانوس ها می باشد و اعتقاد این شرکت بر این بود که رنگ آبی در بین این همه مشغله ای که داریم میتونه آرامشی خاص به ما بدهد. پس شروع کرد به تولید مانتو های با رنگ آبی کلاسیک یا آبی البته بعد از این کار، شرکت های دیگه هم به سرعت شروع به تکرار تولید انواع لباسها با این رنگ کردند. ناگفته نماند چون واقعا رنگ جذاب و زیبایی هست اگه خواستید مانتو بخرید بنظرم حتما از این رنگ مد نظرتون باشه . نکته اخری که باید تو این بخش بهش اشاره کنیم ست کردن رنگ آبی کلاسیک می باشد،با رنگ های مشابه مانند آبی نفتی و آبی آسمانی و یا متضادش مثل نارنجی و عنابی به خوبی قابل ست کردن هست.

مانتو جدید بهاری ابی

مانتو جدید بهاری ابی خوشگل

 

03 6

مدل مانتوی جدید تابستانی ۹۹

در سال 99 بیشتر مانتو های جلو باز کلاسیک خنک با آستین های پولک دار مورد استفاده قرار میگرفت. همانطور که گفتیم چون رنگ امسال آبی کلاسیک هستش پس بیشتر مانتو ها هم به همین رنگ می باشد. همچنین اگه این مدل مانتو ها رو با دامن های بلند بپوشیم خیلی عالی از آب در میاد. از مانتو جدید تابستانی ۹۹ میتونیم به مدل های پانچ، حریر پفکی طبق طبق،پانچ حریر پفکی کوتاه، پانچ ابرو بادی جلو بسته اشاره کنیم. که بعضی از این مدل ها هنوز خیلی به کمی تو بازار یا سایت ها موجود می باشد.

پس میتونیم بگیم که دنیایی مد در سال 99 پر از اتفاقات عجیب غریب و خوب بود. که هنوز در ذهن ما مانتو سنتری ها مونده و خواهد ماند. همچنین شما میتونید از مدل های سال 99 کلی ایده بگیرید برای خرید مانتو های بهتر از مجموعه مانتو سنتر!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.